• E-mail: info@masterdah.com.ua
Виберіть мову сайту

Водостічні системи в Києві

Водостічні системи або як ще їх простіше називають, «водостоки» - важлива частина будь-якої споруди. Все важливо в цій системі. Матеріал і надійність водостічної системи безпосередньо впливають не тільки на термін служби покрівлі, але і всієї будівлі. Якщо у вас є бажання купити водостік в Києві, необхідно знати кілька простих речей про це. Вода, що стікає з даху в різних обсягах, повинна кудись відводитися, тому пропонуємо розібратися в цих поняттях.

Види відсотків

Існує дві великі групи матеріалів, з яких виготовляються водостоки:

  • металеві;
  • пластикові;

Металеві дуже міцні і здатні витримувати великі температури. Їм не страшні навантаження і тому їх можна розглядати як основний вид придбання. У свою чергу такі вироби діляться на три підвиди:

  • сталь оцинкована (низька ціна і середній рівень захисту від корозії);
  • мідні водостоки (дорого, але вдало виглядають з будь-якими квітами покрівлі);
  • сталь оцинкована, але зверху полімерне покриття (помірна ціна і повна відповідність захисту від корозії в порівнянні з міддю);
  • Сьогодні чисті металеві водостоки втратили свою колишню привабливість через великого поширення пластика або металевих з полімерним покриттям.

Пластикові водостічні системи увірвалися в будівельний бізнес дуже стрімко. Плюси звичайно помітні відразу. Це стійкість до корозії і «пластичність» самого водостоку. Їм не страшні деформації і температурні піки до - 40 º С, мають багату кольорову палітру. Також до плюсів пластика можна віднести можливість виготовити «нестандартну» геометрію елементів водостічної системи.

Так які ж водостоки в Києві представлені. У нас ви знайдете будь-які типи цих виробів. Металеві з полімерним напиленням з пурала, який дозволяє експлуатувати ці системи десятиліттями. Також є в продажу пластикові водостоки, які відрізняються трохи інший вартістю, але мають практично такі ж характеристики надійності і довговічності. Велика розмаїтість сполучних систем і унікальних вузлів також представлено в асортименті компанії. Адже водостік - це не тільки труба і слив. Є ревізія з гратами, лійку і спеціальні універсальні гаки для монтажу на покрівлю. Додайте до цього оптимальні ціни на всю продукцію і грамотний підхід до будь-якого клієнта. Подбайте про затишок і чистоту свого двору з професіоналами, які допоможуть підібрати і обчислити необхідну кількість потрібних погонних метрів всієї водостічної системи. Виходячи з особливостей покрівлі, розрахувати чисельність вузлів з'єднання і зливу для вашого житла.

Телефонуйте: ☎ (067) 665-46-06