• E-mail: info@masterdah.com.ua
Виберіть мову сайту

Сходи на горище в Києві

Безліч людей вибирають життя за містом для відчуття почуття свободи і умиротворення. Як добре відпочити від денної суєти переповненого мегаполісу в своєму затишному заміському будинку. Дбайливі господарі роблять все можливе для благоустрою таких особистих «райських місць». Висаджують декоративні дерева, використовують ландшафтний дизайн і проектують все на свій лад. Так і з внутрішніми приміщеннями будинку, кімнатами. Адже правильно розташувати все необхідне потрібно вміти.

Використовуючи кожен квадратний метр, особливо раціональні особистості, розміщують всюди невикористовувані речі.

Винятком не став і горище. Це місце, де можна розміщувати сезонні речі і тимчасово непридатні. Новорічні іграшки, предмети зимового інвентаря, частина консервації старі книги - це все може зберігатися на самому верхньому нежитловому приміщенні вашого особняка. Раніше горища практично не використовували, то тепер вони дуже затребувані. Доступ в це місце має бути комфортним і завжди доступним. Потрібно вибрати? Пару відповідей можна знайти трохи нижче.

Отже, якщо ви надумали купити горищні сходи в Києві, то рекомендуємо звернути увагу на деякі деталі.

Сходи на горище - дуже грамотне рішення серед власників заміських будинків. Адже асортимент такого товару зараз великий і вибрати є з чого. Різноманітність сходів вражає.

Типи горищних сходів

Ми пропонуємо класифікацію виходячи з матеріалу виготовлення і типу складання:

  • дерев'яна складні сходи на горище. Дуже популярний вид серед господарів будинків. Дерево - саме по собі недорогий матеріал, тому ціна на такі сходи демократична. Складна дерев'яна конструкція може забезпечити доступ наверх хоч кожен день. Примітно, але практично кожен домовласник може сам змонтувати даний вид сходів самостійно. Без зусиль. Також якщо у вас меблі одного тону на поверсі, ви можете надати дерев'яним сходам необхідний колір. Чим ні плюс?
  • металева драбина. Тут основним елементом вироби виступає метал. З такими сходами дійсно рідко трапляються проблеми. Вона надійна, міцна і буде служити вам дуже довго.
  • комбінований тип сходів. У таких типах сходів основні вузли (напрямні, механізми) зроблені з металу, а сходинки можуть бути з дерева або міцного полімеру.
  • підйомник сходи. Мають дуже цікавий механізм. Розсувна конструкція як гармошка може розтягуватися і зрушуватися. Всі елементи виготовлені з металу. Завдяки функціональним механізмом її дуже легко привести в розкладений вид, а сам механізм ще грає роль поручня. Такий тип ви зможете купити в нашому магазині, де представлені велика кількість різноманітних сходів.

Як бачите, горищні сходи в Києві представлені великим асортиментом і завжди в наявності тільки у перевірених продавців. Завжди звертайте увагу на висоту сходів і якість виконання сходинок. Також пам'ятайте про можливість вашої родини відкрити сходи самостійно, але не забувайте, що конструкції механізмів не для дітей.