• E-mail: info@masterdah.com.ua
Виберіть мову сайту

Бітумна черепиця Шинглас в Києві

Технологічний покрівельний матеріал - завжди приносить одну радість дбайливому господареві. Таку покрівлю легко крити і технологічність тут простежується в усьому. Починаючи від виготовлення самої черепиці до легкості ремонту, але з бітумною черепицею Шинглас (SHINGLAS) це практично неможливо.

Адже вони - одні з кращих в своїй галузі і представляють свій продукт. Черепиця відрізняється не тільки пишністю відтінків, але і якість виконання в матеріальному відношенні цього слова. Довговічність і відсутність ремонту. Це гнучка черепиця, яка відноситься до класу гнучких покрівельних матеріалів і тут можна перелічити основні плюси даного вибору:

  • за допомогою візерунків на верхньому шарі черепиці можна домогтися унікального малюнка на даху;
  • виконати будь-які геометричні побажання в накриття покрівлі;
  • якісність виконання черепиці;
  • інноваційні технології у виробництві.

Чим хороша бітумна черепиця Шинглас

Чим же так хороша дана черепиця і що може змусити купити саме її? Відповіді є і на ці питання. По-перше, розглянемо, що ж таке вироби компанії Shinglas. Черепиця є стеклохолст, просочений спеціальним бітумом. Потім із зовнішнього боку негоду і сонячні промені «зустрічає» базальтовий гранулят, який міцно відображає вплив вологи, світла, опадів тощо «подразників для даху». По-друге, знизу для простоти укладання просочений полімерною масою з бітумом, які в зв'язці дають клейкість самої черепиці та спрощують її монтаж на даху. Також виробник подбав про простоту перевезення і огородив модулі від склейки, забезпечивши липку сторону ПВХ плівкою. Одним словом, все просте - криється в деталях. Тому з бітумною черепицею Shinglas ви можете реалізувати свою дану мрію - дозволити своїй даху бути найкращою.

Телефонуйте: ☎ (067) 665-46-06