• E-mail: info@masterdah.com.ua
Виберіть мову сайту

Саморізи в Києві

Коли ви виконуєте будівельні роботи, є речі, без яких в даний час ніяк не обійтися. Адже різні кріпильні матеріали вимагають якісного монтажу і з'єднання. І їх об'єднанням повинні займатися «маленькі помічники», які звуться болтами, гайками, цвяхами і шурупами. Давайте розберемося, які купити саморізи в Києві для монтажних робіт і що це таке.

Раніше багато хто використовував шурупи, для яких необхідно було звірити отвір, а тільки потім в отвір вкручувати шуруп. Тепер великого поширення набули самонарезающие шурупи, для яких отвір не потрібно свердлити. Також їх можна умовно розділити на дві великі групи:

  • саморізи по дереву;
  • саморізи по металу;

Ще існують універсальні, але їх можна віднести до особливої ​​групи, яка застосовується для побутових потреб. Якщо основа покрівлі - це лаги з дерева, то краще застосовувати саморізи по дереву. Якщо обрешітка виконана з металевих конструкцій і необхідно монтувати покрівельне покриття або належить обшити листами металу паркан, то застосовувати потрібно саморізи по металу.

Для виконання професійних монтажних робіт існують спеціально розроблені саморізи обох груп з капелюшком і прокладкою для кращого прилягання до місця кріплення. Такими деталями кріплення прикручувати можна навіть під кутом, прокладка зберігає властивості фортеці навіть при деформації матеріалу внаслідок впливу на нього перепадів температур.

Ціна на будь-які саморізи хороших фірм варіюється в невеликому діапазоні, але потрібно завжди звертати увагу на якість забарвлення капелюшки і саме виконання сверлящей частини виробу. У якісних виробників ці частини завжди виконані добре і однаково фарбують.