• E-mail: info@masterdah.com.ua
Виберіть мову сайту

Профнастил в Києві

Вам необхідно придбати профнастил в Києві, який би повністю відповідав вашим перевагам і фінансового стану вашої сім'ї? Тоді потрібно дуже відповідально підійти до вибору даного матеріалу. Після прочитання ви точно будете знати, як правильно купити потрібний профнастил в Києві і не тільки.

Профнастил - має невелику вагу і досить міцний, щоб виконувати різні покрівельні роботи і не тільки. Вже давно цей матеріал полюбився власником заміських будинків і увійшов в будівельний ужиток всіх робочих бригад. З нього можна побудувати паркан, невелику огорожу або накрити майданчик, щоб туди не потрапляли опади.

Найбільш поширені види профнастилу

Профнастил покрівельний

Цей профнастил є найбільш популярним. Все це обумовлено порівняно невеликою ціною і відмінними характеристиками в експлуатації. Для такого виду покрівельних робіт даний матеріал підходить як нікуди краще, тому як легкість і маневреність є беззаперечними показниками для такої покрівлі. Естетична сторона також не складає труднощів себе чекати, тому як красива покрівля з яскравих кольорів, буде радувати око будь-якого домовласника під таким дахом. Також таким профнастилом криють дахи величезних промислових підприємств, де ухили більше пологі. Там необхідний свій вигляд цього матеріалу. Варто виділити покриття покрівельного профнастилу, де застосовується метод «сендвіча». На тонколистової сталевий прокат наноситься цинкове антикорозійне покриття для перешкоди іржі, потім хроматних шар, шар грунтовки і верхнє декоративне лакофарбове покриття, де зупинимося докладно. Через самого верхнього нанесення може і змінюватися ціна всього листа, який буває чотирьох основних шарів:

  • поліестр (матеріал, який добре себе зарекомендував у захисті від УФ-променів);
  • матовий поліестр (колір більш матовий і більше благородства фарб);
  • пурал (полімерне покриття з додаванням поліаміду);
  • пластизол (найкращі якості зносостійкості профнастилу від виробника);
  • Для накриття господарських будівель або якщо немає необхідності в яскравих кольорах підійде звичайний оцинкованим профнастил, який відрізняється найдемократичнішою ціною.

Варто пам'ятати про висоти хвилі в Профлисти, тому як існує можливість використовувати його для покрівлі даху або для будівництва паркану, але навпаки - ніколи. Якщо виробник встановив розмежування для застосування, то слід їх дотримуватися. Якщо коротко, то покрівельний профлист має велику висоту хвилі, і призначений для збільшених навантажень.

Профнастил для забору

Пройшли дні, коли варто було будувати монолітні паркани і неприступні загородження. Та й огорожі з каменю чи бетону - це зайвий привід для обговорення ваших можливостей. Тепер паркани лише обмежують територію або приховую двір від цікавих поглядів. Такі загородження можуть бути з профнастилу, де поєднується легкість конструкції і в той же час модерн зовнішнього вигляду через яскравих фарб верхнього покриття. Варто звернути увагу на повернення до класичних видів фарбування профнастилу під дерево. Зовнішня поверхня такого листа виконана саме в такому кольорі. Та й в такий палітрі можна розглянути пару переваг в порівнянні зі звичайною гамою:

  • фарбування практично не відрізнити від натурального виробництва «дерев'яного паркану» і гармонійно впишеться в атмосферу заміського будинку і буде завжди нагадувати про старих-добрих часах в селі;
  • такий паркан не вимагає подальшої обробки і догляду за кольором зовнішнього покриття, а «чіпкі» властивості покриття будуть з вами більше двадцяти років;

Тепер розбираючись в видах настилів, ви з легкістю можете вибрати відповідний для потрібних робіт і придбати за адекватну вартість у кращих продавців міста і області.

Телефонуйте: ☎ (067) 665-46-06