• E-mail: info@masterdah.com.ua
Виберіть мову сайту

Фальцева покрівля в Києві

НАДІЙНИЙ ПОКРІВЛЯ ЗАВЖДИ КРАЩЕ

З давніх років людство будувало собі житло, і одним з важливих чинників споруди був дах будинку. Тому як саме ця частина будинку відповідала за сухість і теплоту в житло в непогожі дні. І чим краще покрівля була зроблена, тим довше господар міг задовольнятися водонепроникним і затишним житлом.

Багато захоплюються красивими скатами і радують око квітами дахів на будинках. Але не кожен знає, скільки праці і матеріалів вкладено в красу «верхівок» додому. Прогрес не стоїть на місці. З'являються нові тенденції і течії. Всі ці новомодні поняття і матеріали, які рекламуються на кожному телеканалі і в кожному паперовому буклеті - безперечно, привертають увагу обивателів, але нічого немає надійніше, ніж старий метод, який використовували наші предки, лише «приправлений соусом» нового часу.

Фальцева покрівля - поняття не нове. Ця технологія кріплення листів на даху з цинку, міді, оцинкованої сталі, застосовувалася давно. Вже тоді багато хто розумів надійність і простоту цієї конструкції. Та й ціна грала свою роль, тому що це було дешевше, ніж глиняна черепиця або сланцева покрівля. Адже багато будинків, які збереглися до наших часів, мали саме такий тип накриття дахів. Все через те, що фальцеві покрівлі мають цілу низку кращих характеристик.

Переваги крівлі

  • гладкість поверхні стікання води;
  • невелика маса всієї конструкції даху;
  • гнучкість аркушів, яка має можливість покривати більш складні архітектурні форми;
  • негорючість матеріалу вироби;
  • більш легкий вид обслуговування і ремонту;

Щоб ще раз переконається в плюсах такої покрівлі, необхідно розглянути саму технологію і пристрій даного даху. Адже існує кілька основних матеріалів, з яких зроблені основні панелі покрівлі:

  • титан-цинкова;
  • сталева;
  • мідна;
  • алюмінієва;

Термін експлуатації такого виду покриття залежить тільки від металу, з якого вона виготовлена. Чим міцніше метал - тим довше такий вид накриття прослужить доброму господарю. А метал, як відомо, дуже нескоро вимагає ремонтів, тому можна вважати такі дахи одними з довгожителів будь-яких будинків. Тому, який би вид виготовлення листів ( «картин») Ви б не вибрали - це буде надійно і довговічне.

Щоб побачити переваги пристрою крівлі фальца, необхідно розглянути всі деталі ближче.

Головний принцип полягає в скріпленні аркушів такого даху спеціальним з'єднанням (фальцем), де шов «закочується» спеціальним інструментом для фальцевой покрівлі - машинкою. Або якщо листи вже з попередньо підготовленими вузлами для монтажу - можна просто замкнути в пази і просто пройтися машинкою або молотком. Сам же шов, виключає поняття скріплюють елементів, що робить цю технологію воістину унікальною і випереджає конкурентів за всіма поняттями.

Сучасні технології підсилюють якість виготовлення і довговічність використання такого виду дахів. Тепер простий споживач також може собі дозволити те, що раніше було не кожному по кишені. Більше інформації на фото.

Метал на фальцевих покрівлях може покриватися полімерними сполуками і значно продовжує термін служби такого даху. З такими видами матеріалів дуже важливо знайти професійного установника, тому як якісний монтаж - це половина довговічності вашого накриття. Вибирайте тільки перевірених фахівців і професіоналів у цій справі.

Телефонуйте: ☎ (067) 665-46-06